Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

18.05 Dzień Pieczenia

Niezależnie czy jesteśmy fanami tradycji, czy też kuchni nowoczesnej, Dzień Pieczenia to kolejna okazja, aby rozgrzać nasze piekarniki i rzucić się w wir domowych wypieków.

 

Nasi specjaliści w tej dziedzinie Przemysław Góral oraz Dariusz Kontak co jakiś czas dzielą się z nami wspaniałymi przepisami, które możecie znaleźć na naszej stronie. Jak wszyscy możemy się przekonać, izolacja służy rozwijaniu naszych kulinarnych talentów, dlatego tym bardziej powinniśmy rozważyć celebracje tego dnia ciastkami, babeczkami lub innego rodzaju wyrobami.

 

Pomimo złej sławy pośród osób odchudzających się, jedzone z umiarem nie muszą tuczyć. Przy ich przygotowaniu warto też sięgnąć po sezonowe produkty. Z czym najlepiej się łączą? W zależności od rodzaju wypieku oprócz filiżanki kawy polecamy również kieliszek dobrego słodkiego wina. W szczególności polecamy białe wino lodowe z Winnicy Turnau.

 

Macie swoje sprawdzone przepisy? Możecie podzielić się z nami ulubionymi recepturami, przesyłając je na naszego Facebooka!