Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

Jesteśmy grupą otwartą na propozycje solidnych Partnerów w branży gastronomicznej. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości współpracy. Naszym Partnerów możemy zaproponować między innymi:

  • działania influence marketingowe,
  • promocję produktów i usług przy pomocy naszych kanałów medialnych,
  • wspólne kampanie reklamowe i marketingowe,
  • wsparcie eventów i wydarzeń.

Ponadto oferujemy naszym Partnerom możliwość reklamy w naszej przestrzeni. Oferujemy miejsce na naszych bluzach oraz podczas organizowanych przez nas eventach.

POSIADASZ WYJĄTKOWE PRODUKTY?

Jeśli produkujesz lub prowadzisz dystrybucję lokalnych produktów zapraszamy do współpracy. Wspieramy lokalne marki i chcemy pokazywać bogactwo Pomorza Zachodniego. Jeśli Twoje produkty nam się spodobają mogą stać się istotnym składnikiem naszych eventowych menu. Pamiętaj, że wspieramy uroczyste kolacje, targi gastronomiczne, konkursy kulinarne oraz prestiżowe wydarzenia branżowe.

GOTUJE SIĘ COŚ CIEKAWEGO?

Mamy wiele pomysłów, które sukcesywnie wprowadzamy w życie. Jeśli Twoja głowa wypchana jest pomysłami tak jak nasze i masz ciekawy pomysł na event, wydarzenie branżowe, kreatywne rozwiązanie kulinarne… po prostu pomysł na nową formułę współpracy, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chcesz się skontaktować z nami w jakiejkolwiek sprawie związanej z partnerstwem, reklamą lub wspólnym działaniem. po prostu zadzwoń

pod numer 507 820 006

lub napisz na: kontakt@szefowiewybrzezazachodniego.pl