Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij
Wigilia Szefów Zachodniego Wybrzeża

Wigilia Szefów

Z każdym dniem coraz bliżej nam do wyczekiwanych świąt. Świetnym pomysłem w tym czasie jest wspólna wigilia, która sprawi, że uczestnicy zapamiętają to wspólne spotkanie na długo.

Wigilia firmowa to nie tylko okazja do świętowania i zabawy, ale również świetny moment na integrację po pracowitym roku. Miły czas, który jeszcze bardziej umila przepyszne jedzenie, świąteczna atmosfera, wyborne towarzystwo- czego chcieć więcej?

W bistro KA la FIOR w Wolinie 13 grudnia spotkał się zespół Szefów Zachodniego Wybrzeża, który spędził wieczór w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Nie brakowało gwarnych rozmów, tradycyjnych potraw oraz tych nieco bardziej nowatorskich.

Za wyśmienite menu odpowiadali m.in. Przemysław Góral, który przygotował słodkości w postaci ręcznie robionych pralin i migdałowych makaroników. Stanowiły pyszną i kolorową dekorację stołu. Andrzej Jakomulski przyrządził wyborne ostrygi, na talerzach nie zabrakło też pierogów. Do wybornego toastu przyczyniła się Winnica Turnau, której wino towarzyszyło podczas tej uroczystej kolacji.

Fantastyczna atmosfera, niekończące się rozmowy i uśmiechy na twarzach towarzyszyły wszystkim przez cały wieczór. Wesołych i aromtycznych świąt!