Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij
Pożegnanie z KAlaFIORem

Mówi się, że żadna duża decyzja nie przychodzi łatwo, a ta o zamknięciu KAláFIORa była zdecydowanym potwierdzeniem popularnej prawdy. Szef kuchni Karol Studziński poinformował o tym, że jego restauracja po raz ostatni otworzy dla Gości swoją salę 30 stycznia.

Tysiące wydanych dań, mnóstwo zadowolonych i powracających Gości, setki cudownych opinii, dziesiątki potraw proponowanych każdego roku w autorskiej karcie. To tylko niewielkie podsumowanie tego, co działo się w KAláFIORze przez minione kilka lat.
W swoim wpisie na Facebooku szef Karol Studziński przyznał, jak trudne było dla niego podjęcie decyzji o zamknięciu restauracji, z którą wiąże się wiele niesamowitych wspomnień i doświadczeń.
Do 28 stycznia na jego profilu można licytować stoliki wraz z pięciodaniową kolacją z winem, a dochód z inicjatywy zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Podobno zamknięcie jednego rozdziału jest powodem do tego, by zacząć pisać nowy, dlatego o działaniach szefa Karola Studzińskiego usłyszymy pewnie jeszcze nie raz. O wszystkich z pewnością dowiecie się z naszego bloga i profilu na Facebooku.