Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

Kulinarne rozdanie nagród Poland 100 Best Restaurants Awards

25 października w Pałacu Tłokinia odbyła się uroczysta gala Poland 100 Best Restaurants Awards. Jest to już IX edycja rozdania nagród dla wyróżnionych restauracji i polskich szefów kuchni. To jedyne w swoim rodzaju tego typu wydarzenie w polskich kręgach gastronomii. 
Szef kuchni Andrzej Jakomulski odebrał na gali nagrodę GRAND AWARDS – 3 WIDELCE, przyznaną restauracji Sublima w kategorii Najlepsza Restauracja w Polsce 2019. Reprezentował on zarówno restaurację i zespół, do którego dołączył  miesiąc temu.

Na ocenę restauracji składają się głównie opinie konsumentów, dzięki czemu jest ona rzetelna. To goście restauracji, a nie krytycy kulinarni decydowali o przyznanym wyróżnieniu, co pozwala wnioskować kto najlepiej wkupił się w smaki Polaków. Dzięki konkursowi jak i opiniom, Poland 100 Best Restaurants stanowi swego rodzaju kulinarny przewodnik po polskich restauracjach.
Jesteśmy dumni że Andrzej Jakomulski dołączył do tak utalentowanego i wyróżnionego w kulinarnym świecie zespołu. Mamy nadzieję że wraz z nowym szefem kuchni restauracja w przyszłości zdobędzie jeszcze więcej nagród.