Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

Kulinarne inspiracje na Dzień Babci i Dziadka!

Dzień Dziadka i Babci zbliża się wielkimi krokami, jednak w tym roku wiele osób, dla ich bezpieczeństwa nie zdecyduje się na odwiedziny. Lecz to nie oznacza, że o nich zapomnimy! Warto zawczasu przygotować miłą paczkę z lokalnymi smakołykami, które z pewnością ich ucieszą!

To, co kochamy wszyscy — kawa i herbata!

Paczka dobrej aromatycznej kawy lub wyjątkowa mieszanka herbaty to nie tylko miły, ale również praktyczny prezent. Nie tylko ucieszy bliskie osoby, ale również można z powodzeniem przesłać je w paczce. Wraz z herbatą można przesłać np. słoiczek dobrego jakościowo miodu lub syropu owocowego.

Słodycz do kawy.

Jeżeli chcemy samodzielnie przygotować prezent, warto pomyśleć o ulubionym cieście, jeżeli jednak mamy zamiar je przesłać, zamiast dostarczyć samodzielnie, odpuśćmy kremowe torty czy kruche bezowce, gdyż mogą nie przetrwać podróży. Innym pomysłem jest zamówienie tematycznych czekoladek, w końcu kto nie kocha czekolady? Szeroki wybór dostępny jest w Manufakturze czekolady w Koszalinie.

Lokalne przetwory.

Za czasów młodości naszych babć i dziadków była to norma, teraz produkt wyjątkowy. To babcie są mistrzyniami przetworów, ale z pewnością docenią wyroby lokalnych producentów. Kołobrzeskie ogórki kiszone? Nalewka z owoców? Może domowy paprykarz od Mariusza Siwaka? Wystarczy rozejrzeć się po okolicznych ofertach, z pewnością coś zwróci naszą uwagę!