Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

Targi gastronomiczne Klimatex – kilka słów podsumowania

W ubiegły weekend Szefów Wybrzeża Zachodniego reprezentowali Andrzej Jakomulski i Adam Krzymkowski. Można było ich spotkać na stoisku firmy Jeven dystrybutora profesjonalnych urządzeń do wentylacji kuchni oraz urządzeń gastronomicznych Mareno.

X Giełda Gastronomiczna Klimatex trwała od czwartku do soboty. Podczas wydarzenia można było wysłuchać wiele prelekcji i zobaczyć różnorodne pokazy kulinarne. Tradycją targów jest jest duży udział wydarzeń towarzyszących, które sprawiają, że podczas odwiedzin wydarzenia trudno się nudzić. W piątek odbyła się między innymi prelekcja dotycząca trendu zero waste w kuchni. Trendy ekologiczne oraz optymalizacja pracy z produktem, w celu eliminowania odpadów cieszy się coraz większym zainteresowaniem w świecie gastronomii. Cieszymy się, że mogliśmy brać czynny udział i współtworzyć to wydarzenie.

Można nas było spotkać na stoisku Jeven i Mareno, gdzie przygotowywaliśmy wspaniałe przystawki z wołowiny, ryb i owoców morza. Produkty do realizacji poczęstunku dostarczyła firma Frische Paradise, za co serdecznie dziękujemy. Oferujecie najwyższą jakość, dlatego cieszymy się, że możemy z Wami współpracować.

Podczas gotowania mieliśmy okazję przetestować najnowsze rozwiązania sprzętu Jeven i Mareno. Oferowane sprzęty gastronomiczne nie tylko wyglądają zjawiskowo, ale są także świetnie dopasowane do potrzeb profesjonalnej gastronomii. Ergonomia korzystania z maszyn ułatwia pracę, a nowatorskie rozwiązania techniczne zapewniają maksimum komfortu przy pracy. Dzięki takiej podstawie sprzętowej z powodzeniem obsłużyliśmy ponad 1000 gości odwiedzających nasze stoisko.

Podczas dwóch dni spotkań oraz intensywnego gotowania odwiedzili nas między innymi Kurt Scheller, Artur Musztyfada oraz Krzysztof Gawlik.

Cieszymy się, że nasze przystawki oraz dania degustacyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Mamy nadzieję, że dzięki dobrej atmosferze kulinarnej rozmowy biznesowe przebiegały pomyślnie.

Poniżej przedstawiamy Wam obszerną fotorelację z wydarzenia.

 


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184