Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

Pomagamy Oli!

Tym razem Szefowie Wybrzeża Zachodniego będą gotować w szczytnym celu. Mianowice będą pomagać w zbiórce funduszy na leczenie zmagającej się z glejakiem Oli. Jedyną szansą jest kosztowny zabieg działający bezpośrednio na guza.

Aby uratować Olę, Szefowie wraz z przyjaciółmi postanowili zrobić to, co potrafią najlepiej – gotować. W ten sposób z pomocą przyjaciół i sponsorów zorganizowali kolację degustacyjną. Odbędzie się 1 marca w Hotelu Vulcan. Aby wziąć w niej udział, należy wpłacić darowiznę na leczenie kobiety, minimalna kwota to 180 zł od osoby. Osoba, która wpłaci największą kwotę, otrzyma dodatkowy upominek od Szefów!

Kolacja dla Oli to nie tylko wybitne dania przygotowane przez najlepszych Szefów Kuchni naszego regionu. Pojawią się również m.in. wina od Citywine, Winnicy Turnau oraz Wine Land, muzyka na żywo w wykonaniu Trio Kon Fetti oraz Julii Kleszcz.

Chcecie pomóc, przy okazji spędzając miły wieczór z dobrym jedzeniem? Niezbędne informacje znajdziecie na stronie —> http://bit.ly/kolacjadlaoli