Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

Słodkie podarunki

Czasy, w których z okazji Dnia Kobiet obdarowywało się panie goździkami oraz rajstopami minęły wraz z upływem lat. Ten prezent, choć klasyczny i sentymentalny, to dziś zastępowany jest innymi upominkami. Z czego jeszcze oprócz kwiatów i biżuterii ucieszy się każda kobieta?

Nie ma nic lepszego niż wspólne momenty, które zostają w pamięci na długo. Wyjście na spacer i zakończenie wieczoru wizytą w restauracji to sposób na spędzenie specjalnego dnia. Wyjątkowe dania, niepowtarzalna atmosfera i klimat czekają w restauracji Sublima, w której szef Andrzej Jakomulski czuwa nad każdym szczegółem — od smaku do samej prezentacji dań. Danie główne, deser, dobre wino… Brzmi jak sposób na idealną celebrację Dnia Kobiet!

Słodkim sposobem na sprawienie radości jest także wręczenie czekoladek. I to nie zwykłych, tylko ręcznie wyrabianych i zdobionych. Pracownia Czekolady Koszalin, w której swoje dzieła wykonuje szef Przemysław Góral to istna kopalnia inspiracji na prezent. Praliny w różnych kształtach, kolorach, a nawet z możliwością zamieszczenia dedykacji do wyboru to istny bukiet… ale smaków!

Życzenia w Dzień Kobiet zwyczajowo wzbogaca się o upominek. To, czy będzie on typowo materialny, czy przybierze formę wspólnie spędzonego czasu, poza inwencją obdarowującego, zależy także od upodobań obdarowywanej. Pamiętajmy, że najlepsze prezenty to te prosto z serca!