Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

Nasi partnerzy: Gastro-Tarniowy Kompleksowe Wyposażenie Gastronomii

Jednym z naszych wieloletnich partnerów jest Gastro-Tarniowy Kompleksowe Wyposażenie Gastronomii. Właściciel Kuba Tarniowy jest także naszym sponsorem.

Jego firma działa od maja 2009 roku. Wspiera gastronomię poprzez profesjonalną obsługę w zakresie projektowania i doradztwa techniczno – handlowego przy wyposażaniu obiektów zbiorowego żywienia oraz serwisu urządzeń. W ofercie firmy znajdziecie bogatą gamę urządzeń wykonanych ze stali nierdzewnej, zgodnych z międzynarodowymi standardami HACCP oraz przystosowanych do pracy w szczególnie intensywnej eksploatacji.Firma oferuje sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem czyli to co dziś liczy się najbardziej.
Gastro-Tarniowy jest również autoryzowanym serwisem producentów takich jak: LOZAMET, STALGAST, RM GASTRO, KROMET, DORA-METAL, MA-GA, DEBAG, RETIGO.

Na swoim koncie mają imponującą liczbę obsłużonych lokali i jeszcze więcej zadowolonych klientów. Jesteśmy jednym z nich. Gorąco polecamy solidnego Partnera biznesowego. Dziękujemy także za ogromną wiarę w nasz projekt. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszego partnera gdzie znajdziecie więcej informacji i bezpośredni kontakt: www.gastro-tarniowy.pl