Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij
Mistrzostwa Polski w dziczyźnie

Mistrzostwa Polski w dziczyźnie

Choć w zeszłym roku musieliśmy odłożyć drugą edycję Mistrzostw Polski w Dziczyźnie, już za tydzień będziemy mieli okazję śledzić potyczki najlepszych kucharzy i miłośników tego szlachetnego mięsa!

Tegoroczne Mistrzostwa będą miały miejsce w Ilonn Hotelu w Poznaniu 9 września. Poświęcone zostaną ku pamięci Mariana Tarnawskiego – zmarłego w marcu 2018 r. Był on znawcą, miłośnikiem i popularyzatorem kuchni opartej na dziczyźnie oraz propagatorem kultury łowieckiej.

Co będzie zadaniem konkursowym? Kucharze w dwuosobowych zespołach zmierzą się z wyzwaniem przyrządzenia zupy z wykorzystaniem mięsa królika oraz dania głównego z łopatki jelenia.
Tym bardziej nie możemy się doczekać wydarzenia, ze względu na wyjątkowe jury z naszym Szefem Andrzejem Jakomulskim w składzie. Wystąpi on w charakterze członka jury degustacyjnego i będzie oceniał smak sporządzonych potraw.

Choć ze względów bezpieczeństwa zawody odbędą się bez udziału publiczności, mamy możliwość śledzenia transmisji udostępnionej na Facebooku Mistrzostw Polski w Dziczyźnie.