Chcesz się z nami skontaktować?

 

Zapraszamy.

Telefon:      606 916 919
E-mail:      kliknij

Celebrujemy smaki jesieni w Restauracji Sublima

Lato zbliża się ku końcowi, ostatnie promienie sierpniowego słońca za nami… Nadchodzi wyczekiwana jesień!

Wejdź w sezon jesienny, rozkoszując się paletą sezonowych smaków. W sobotę 23 września o godzinie 18:00 w Restauracji Sublima będziemy mieli przyjemność stworzyć dla Was niezapomniane doświadczenie, które będzie opierało się na prawdziwie jesiennych potrawach.

Kolacja degustacyjna z wine paringiem to celebracja nowego sezonu, na który wielu z nas czekało. Jesień przynosi ze sobą ogromną paletę smaków i aromatów, a my zapraszamy Was na sezonową podróż. Nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem chłodniejszych dni, docenisz czas, który obfituje w wyjątkowe przysmaki.

Kolację przygotują: Andrzej Jakomulski, Mariusz Siwak, Przemysław Góral, Dariusz Kontak, a także Arkadiusz Korzeń i Jacek Krakowiak. W sprawie wina doradzi zaś niezastąpiony Dominik Węsierski.

Jesienną celebrację dopełni muzyka. Na koniec wieczoru będziemy rozkoszować się utworami Limboskiego! Połączenie fuzji sezonowych smaków z pełną emocji muzyką to coś, czego nie możesz przegapić!

Cena uczestnictwa w kolacji to 300 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona – zapraszamy do rezerwacji pod numerem 601 220 137.

Do zobaczenia!